Бренд: ST
Краток опис: Engineering grade 3.5MM male to female audio cable, Length 3.0m,
Достапност:
Шифра: 46765
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 206

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Engineering grade 3.5MM male to female audio cable, Length 3.0m, oxygen-free copper, OD 5.0mm, black, PVC
Можеби ќе Ве интересира