Бренд: ST
Краток опис: Engineering grade 3.5MM male-2RCA audio cable, Length 3.0m, oxyg
Достапност:
Шифра: 46763
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Engineering grade 3.5MM male-2RCA audio cable, Length 3.0m, oxygen-free copper, OD 5.0mm, black, PVC
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela