Бренд: ST
Краток опис: High Quality Bluetooth Level Active headphone, Style Sony, with
Достапност:
Шифра: 46761
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 242

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
High Quality Bluetooth Level Active headphone, Style Sony, with microphone, BOX packing
Можеби ќе Ве интересира