Бренд: ST
Краток опис: Screen protector Clear Tempered Glass 2D for Samsung J6, Protect
Достапност:
Шифра: 46743
Прегледи: 145
Редовна Цена: 149 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

99 Ден.
24x КЛУБ РАТА 149 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Screen protector Clear Tempered Glass 2D for Samsung J6, Protection 9H, P/N: J6

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира