Бренд: ST
Краток опис: ST BTG-T2200X, Superior Technology, ИНОКС Голем Грил тостер, за
Достапност:
Шифра: 46717
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 466
Редовна Цена:
2,299 Ден.
24x КЛУБ РАТА 2,299 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST BTG-T2200X, Superior Technology, ИНОКС Голем Грил тостер, за 4 тостови одеднаш, нелепливи плочи, 2200W, копче за селекција на соодветна температура, секогаш ладна рачка, посебен излез за течење на маслото, посебен дел за намотување на кабелот, светлосни индикатори за старт и крај на работата
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира