Бренд: ST
Краток опис: Power Cable, straight Compaq Connector, 3pin for Notebook, EU pl
Достапност:
Шифра: 46214
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Power Cable, straight Compaq Connector, 3pin for Notebook, EU plug, black, Length 1.5 Meters
Напреден Филтер
Бренд ST
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela