Бренд: ST
Краток опис: HDMI to HDMI Cable, 1080P.OD 7.0, Black, 3D 1.4V, M/M, Length 10
Достапност:
Шифра: 46206
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDMI to HDMI Cable, 1080P.OD 7.0, Black, 3D 1.4V, M/M, Length 10.0 Meters
Напреден Филтер
Бренд ST
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela