Бренд: ST
Краток опис: HDMI to HDMI Cable, 1080P.OD 7.0, Black, 3D 1.4V, M/M, Length 3.
Достапност:
Шифра: 46204
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 627

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HDMI to HDMI Cable, 1080P.OD 7.0, Black, 3D 1.4V, M/M, Length 3.0 Meters
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира