Бренд: ST
Краток опис: Micro USB Cable for smartphones, 1.2 Meters, Black, 2A, Same Qua
Достапност:
Шифра: 46200
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 310

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Micro USB Cable for smartphones, 1.2 Meters, Black, 2A, Same Quality as ORIGINAL, BOX packing
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира