Бренд: ST
Краток опис: Screen protector Clear Tempered Glass 3D full cover for Samsung
Достапност:
Шифра: 46184
Прегледи: 84
Редовна Цена:
499 Ден.
24x КЛУБ РАТА 499 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Screen protector Clear Tempered Glass 3D full cover for Samsung S8, Protection 9H, P/N: G950
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира