Бренд: ST
Краток опис: Smartphone Clear Transparent Case TPU for Huawei Honor 8 Lite, 1
Достапност:
Шифра: 46180
Прегледи: 112
Редовна Цена:
299 Ден.
24x КЛУБ РАТА 299 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Smartphone Clear Transparent Case TPU for Huawei Honor 8 Lite, 1mm, Shockproof
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира