Бренд: ST
Краток опис: ST ATK-200 INOX, Superior Technology, Електрично ѓезве за турско
Достапност:
Шифра: 44114
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 604
Редовна Цена: 1,399 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

599 Ден.
24x КЛУБ РАТА 1,399 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST ATK-200 INOX, Superior Technology, Електрично ѓезве за турско кафе, Инокс, 800W моќност, 0.5л капацитет, индиктор за вклучено/исклучено, функција за континуирано вриење на кафето
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира