Бренд: ST
Краток опис: High Quality Bluetooth Level Active headphone, Style Samsung, wi
Достапност:
Шифра: 26701
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
High Quality Bluetooth Level Active headphone, Style Samsung, with microphone, BOX packing
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela