Бренд: ST
Краток опис: Bluetooth High Quality headset STUDIO3 Color: White, BOX packing
Достапност:
Шифра: 26681
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Bluetooth High Quality headset STUDIO3 Color: White, BOX packing
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela