Бренд: ST
Краток опис: Earphone Model J347, Style Zipper, pin: 3.5mm pin, Color: Black,
Достапност:
Шифра: 26679
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 363

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Earphone Model J347, Style Zipper, pin: 3.5mm pin, Color: Black, BOX Packing
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019