Бренд: ST
Краток опис: ST BTSP212CSBLK, Superior Technology,  Portable Bluetooh speaker
Достапност:
Шифра: 19297
Гаранција (дена): 30
Прегледи: 120
Редовна Цена: 899 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

799 Ден.
24x КЛУБ РАТА 899 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST BTSP212CSBLK, Superior Technology,  Portable Bluetooh speaker, Black color, Round shape, Bluetooth v3.0 + EDR, micro SD slot, USB port, micro USB cable, audio cable, Playing time 3.5hours, Charging time 2hours, Rated power 3W, Battery capacity 400mAh  
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира