Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR GS-01039-10PC, Комплет од 5 тенџериња, Стаклени поклопци,
Достапност:
Шифра: 72743
Прегледи: 64

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR GS-01039-10PC, Комплет од 5 тенџериња, Стаклени поклопци, Изработени од високо квалитетен нерѓосувачки челик, 16цм, 18цм, 20цм, 22цм, 24цм, Поклопци од темперно стакло, Погодни за готвење на струја, индукциско готвење, халогено, гас, стаклокерамички површини
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019