Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR PENSOFAL PS PEN 6721, Алуминиумска Тава за печење, Бакарен
Достапност:
Шифра: 72739
Прегледи: 85

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR PENSOFAL PS PEN 6721, Алуминиумска Тава за печење, Бакарен изглед, округла, нелеплива површина, 28cm, Отпорна на гребење, Погодно за употреба со електрична рингла, индукција, стаклокерамика, гасна и халогена рингла
Можеби ќе Ве интересира