Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR PENSOFAL PS PEN 6714, Алуминиумска Тава за палачинки, Бака
Достапност:
Шифра: 72738

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR PENSOFAL PS PEN 6714, Алуминиумска Тава за палачинки, Бакарен изглед, нелеплива површина, 27cm, Отпорна на гребење, Погодно за употреба со електрична рингла, индукција, стаклокерамика, гасна и халогена рингла
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela