Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR ZEPHYR Z-1319-NM24D, Алуминиумска длабока тава, нелеплива
Достапност:
Шифра: 72724
Прегледи: 40

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR ZEPHYR Z-1319-NM24D, Алуминиумска длабока тава, нелеплива керамичка површина, 24cm, Погодно за употреба со електрична рингла, индукција, стаклокерамика, гасна и халогена рингла
Можеби ќе Ве интересира