Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR ZEPHYR Z-1318-M24, Алуминиумско тенџере, нелеплива керамич
Достапност:
Шифра: 70105
Прегледи: 447

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR ZEPHYR Z-1318-M24, Алуминиумско тенџере, нелеплива керамичка површина, стаклен капак, 24x10,5cm, Погодно за употреба со електрична рингла, индукција, стаклокерамика, гасна и халогена рингла
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира