Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-1210/ZA 6, Комплет од 3 тенџериња, Стаклени поклопци, И
Достапност:
Шифра: 69622
Прегледи: 308

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-1210/ZA 6, Комплет од 3 тенџериња, Стаклени поклопци, Изработени од високо квалитетен нерѓосувачки челик, 18цм, 20цм, 22цм, Поклопци од темперно стакло, Погодни за готвење на струја, индукциско готвење, халогено, гас, стаклокерамички површини
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира