Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-1305-E9, Висококвалитетно ѓезве целосно емајлирано и ем
Достапност:
Шифра: 69619
Прегледи: 298

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-1305-E9, Висококвалитетно ѓезве целосно емајлирано и емајлирана рачка, ЦРВЕНА боја, дијаметар 9цм, висина 9цм, капацитет 0.5л, дебелина на корпус и дно 0.6цм
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира