Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-1972-IFW, Кварцна греалка, бела боја, 4 греачи, 2 нивоа
Достапност:
Шифра: 68342
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 668

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-1972-IFW, Кварцна греалка, бела боја, 4 греачи, 2 нивоа на греење, 1600W/800W, вентилатор и овлажнувач на воздух, безбедносно исклучување, секогаш ладно куќиште, заштита против прегревање
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира