Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-1222-EB36, Округла тава за печење, емајлирана, зелена б
Достапност:
Шифра: 68278
Прегледи: 363

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-1222-EB36, Округла тава за печење, емајлирана, зелена боја, без PFOA хемикалии, дијаметар 36цм, висина 7.8цм, дебелина на корпус и дно 0.5мм,
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира