Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-1110-GP, Рачен миксер + стапчест блендер 2во1, 5 брзини
Достапност:
Шифра: 67677
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 974

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-1110-GP, Рачен миксер + стапчест блендер 2во1, 5 брзини, бела боја, 200W, 2 маталки за шлаг и 2 маталки за тесто,
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019