Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-1445-K, Висококвалитетно Индукциско решо со ЛЕД дисплеј
Достапност:
Шифра: 67667
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1184

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-1445-K, Висококвалитетно Индукциско решо со ЛЕД дисплеј, 4 контроли на допир, 2000W, тајмер, 8 нивоа на моќност, 5 функции на готвење, заштита од прегревање, термостат
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира