Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP 1162 DST, Блендер + Мелница за кафе 2 во 1, 1.6л капаци
Достапност:
Шифра: 67664
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1151

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP 1162 DST, Блендер + Мелница за кафе 2 во 1, 1.6л капацитет, бела боја, 2 брзини и пулс функција, Високо ефикасен и ултра тивок мотор, заштита од прегревање, 300W
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира