Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-3000-M, Држач за сушење садови бела боја, со хромирана
Достапност:
Шифра: 67294
Прегледи: 552

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-3000-M, Држач за сушење садови бела боја, со хромирана жица, лесно расклоплив за миење, 49x32x13 цм
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира