Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-1215-AL, Машина за правење чипс од компир, Нарежете мно
Достапност:
Шифра: 67291
Прегледи: 609

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-1215-AL, Машина за правење чипс од компир, Нарежете многу тенок чипс од секаков компир, зелена боја, изработено од висококвалитетна АБС пластика
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира