Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-1215-AC, Рачен сецко и ренде 5 во 1, 5 различни нерѓосу
Достапност:
Шифра: 67290
Прегледи: 633

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-1215-AC, Рачен сецко и ренде 5 во 1, 5 различни нерѓосувачки ножеви кои се менуваат за рендање, сецкање, нарежување, цедење сок, ситнење, Изработено од висококвалитетна АБС пластика
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира