Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-1642-S, Специјални ножици за сечење салати, погодни за
Достапност:
Шифра: 67287
Прегледи: 376

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-1642-S, Специјални ножици за сечење салати, погодни за правење сендвичи, сосови, Сечива од нерѓосувачки челик, ергономски рачки
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира