Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-4518-B20, Висококвалитетно тенџере со модерна дизајн ап
Достапност:
Шифра: 67285
Прегледи: 413

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-4518-B20, Висококвалитетно тенџере со модерна дизајн апликација, 20цм - 4.5 литри, Стаклен капак со отвор за пареа, Може да се користи на гасни, електрични и индуцксики порвршини
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира