Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-1160-O, Инокс Соковник со голем отвор за овошје, 600W м
Достапност:
Шифра: 67273
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1095

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-1160-O, Инокс Соковник со голем отвор за овошје, 600W моќен мотор, 550мл сад за сок, 1200мл сад за пулп, 2 брзини, систем против капење, заштита од прегревање
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира