Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR ESPERANCA ES-1215-NBP, Секач за компир, Со еден потег комп
Достапност:
Шифра: 67178
Прегледи: 698

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR ESPERANCA ES-1215-NBP, Секач за компир, Со еден потег компирот се претвора во готов исецкан помфрит, 2 додатоци: мал помфрит 49 парчиња, голем помфирт 25 парчиња, вклучен лупач за компир
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019