Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-1223 HC24, Модла за печење пити со керамичка внатрешнос
Достапност:
Шифра: 67177
Прегледи: 715

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-1223 HC24, Модла за печење пити со керамичка внатрешност, не содржи никакви хемиски елементи непогодни за здравјето, димензии 24x6.8 цм
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019