Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR ESPERANCA ES-1630-A, СЕТ од 4 ножеви + ножици, Во дрвена с
Достапност:
Шифра: 66661
Прегледи: 847

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR ESPERANCA ES-1630-A, СЕТ од 4 ножеви + ножици, Во дрвена сталажа, од нерѓосувачки челик
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира