Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR ESPERANCA ES-1210-A, СЕТ од 6 садови за готвење, 16x9.5 цм
Достапност:
Шифра: 66657
Прегледи: 781

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR ESPERANCA ES-1210-A, СЕТ од 6 садови за готвење, 16x9.5 цм тенџере, 16x9.5 цм сад за сос, 18x10.5 цм тенџере, 20x11.5 цм тенџере,24x6.5 цм тава, 24x13.5 цм тенџере, поклопци од темперно стакло
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира