Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR ESPERANCA ES-1120-GN, Џогер Моп за стакло, автомобили, отп
Достапност:
Шифра: 66655
Прегледи: 407

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR ESPERANCA ES-1120-GN, Џогер Моп за стакло, автомобили, отпорен на киселина и рѓа, Абсорбира 10 пати повеќе од обичен сунѓер, Не остава флеки после чистењето
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира