Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-1215-AF, Ренде за рендање пармезан, сирење, со заштитна
Достапност:
Шифра: 66652
Прегледи: 517

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-1215-AF, Ренде за рендање пармезан, сирење, со заштитна задна преграда која го олеснува рендањето директно во чинија
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира