Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-1215-AI, Рачен Сецко за кромид и зеленчук, со сечива од
Достапност:
Шифра: 66650
Прегледи: 492

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-1215-AI, Рачен Сецко за кромид и зеленчук, со сечива од нерѓосувачки челик, Лесен за чистење
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира