Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-1222-A34C, Алуминиумска Тава за печење со керамичка вна
Достапност:
Шифра: 66648
Прегледи: 383

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-1222-A34C, Алуминиумска Тава за печење со керамичка внатрешност, 34 цм
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира