Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-2011-B, Термос чаша, Инокс, Рачка која е топлотмо изоли
Достапност:
Шифра: 66639
Прегледи: 732

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-2011-B, Термос чаша, Инокс, Рачка која е топлотмо изолирана, погодна за во автомобил
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира