Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR SP-3008-A, Четка за ВЦ со држач, Инокс
Достапност:
Шифра: 66638
Прегледи: 624

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR SP-3008-A, Четка за ВЦ со држач, Инокс
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира