Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung Galaxy Note 9 Blue, 6.4 inches Super AMOLED capacitive
Достапност:
Шифра: 71983
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 730
Редовна Цена: 62,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

51,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 62,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Samsung Galaxy Note 9 Blue, 6.4 inches Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 1440 x 2960 pixels, Corning Gorilla Glass 5.3D, Chipset: Exynos 9810 Octa, CPU:Octa-core (4x2.7 GHz Mongoose M3 & 4x1.8 GHz Cortex-A55), GPU: Mali-G72 MP18, Internal Memory: 128 GB microSD, up to 512 GB, RAM: 6 GB RAM, Primary Camera: 12 MP, f/1.7, 26mm, phase detection autofocus, OIS, LED flash, Secondary Camera: 8 MP, f/1.7, autofocus, 1440p@30fps, dual video call, Auto HDR, OS: Android OS, v8.1, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v5.0, A2DP, LE, aptX, GPS, NFC, Sensors: Iris scanner, fingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, heart rate, SpO2, Dimensions: 76.4 x 161.9 x 8.8 mm, Weight: 201 gr, Battery: Non-removable Li-Ion 4000 mAh battery, P/N SM-N960FZBDSEE
Напреден Филтер
Бренд Samsung
Процесор Octa Core
Внатрешна Меморија 64GB
Големина на екран Од 5.6'' инчи до 6.5'' инчи
Камера Предна и задна
Рам 6GB

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира