Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung Galaxy ET-ZG965CVEGWW, Galaxy S9+ Clear View Standing Co
Достапност:
Шифра: 46792
Прегледи: 110
Редовна Цена:
2,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 2,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Samsung Galaxy ET-ZG965CVEGWW, Galaxy S9+ Clear View Standing Cover, Purple

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира