Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung Galaxy Note 8 NEW 2017, Black, 6.3 inches Super AMOLED c
Достапност:
Шифра: 45523
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 734
Редовна Цена: 49,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

39,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 49,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Samsung Galaxy Note 8 NEW 2017, Black, 6.3 inches Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors, Resolution: 1440 x 2960 pixels, Corning Gorilla Glass 5.3D, Chipset: Exynos 8895 Octa, CPU: Octa-core (4x2.3 GHz & 4x1.7 GHz), GPU: Mali-G71 MP20, Internal Memory: 64 GB microSD, up to 256 GB, RAM: 6 GB RAM, Primary Camera: 12 MP, f/1.7, 26mm, phase detection autofocus, OIS, LED flash, Secondary Camera: 8 MP, f/1.7, autofocus, 1440p@30fps, dual video call, Auto HDR, OS: Android OS, v7.1, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth: v5.0, A2DP, LE, aptX, GPS, NFC, Sensors: Iris scanner, fingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, heart rate, SpO2, Dimensions: 162.50 x 74.80 x 8.6 mm, Weight: 195 gr, Battery: Non-removable Li-Ion 3300 mAh battery, P/N SM-N950FZKDSEE
Напреден Филтер
Бренд Samsung
Процесор Octa Core
Внатрешна Меморија 64GB
Големина на екран Од 5.6'' инчи до 6.5'' инчи
Камера Предна и задна
Рам 6GB

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира