Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung Galaxy S8 +, Dream, G955, Silicone Cover, Silver/Gray, E
Достапност:
Шифра: 45236
Прегледи: 116
Редовна Цена:
1,099 Ден.
24x КЛУБ РАТА 1,099 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Samsung Galaxy S8 +, Dream, G955, Silicone Cover, Silver/Gray, EF-PG955TSEGWW, 8806088695747
Напреден Филтер
Бренд Samsung

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира