Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung Galaxy S8 +, Dream, G955, Clear View Standing Cover, Bla
Достапност:
Шифра: 45233
Прегледи: 279
Редовна Цена: 2,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

1,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 2,199 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Samsung Galaxy S8 +, Dream, G955, Clear View Standing Cover, Black, EF-ZG955CBEGWW, 8806088687032
Напреден Филтер
Бренд Samsung

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира