Бренд: Samsung
Краток опис: Samsung Galaxy S8, Dream, G950, Clear Cover, Black, EF-QG950CBEG
Достапност:
Шифра: 45229
Прегледи: 127
Редовна Цена:
549 Ден.
24x КЛУБ РАТА 549 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Samsung Galaxy S8, Dream, G950, Clear Cover, Black, EF-QG950CBEGWW, 8806088689081
Напреден Филтер
Бренд Samsung

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира